Atsisiųskite

Kodėl verta turėti Finpass?

Žinokite savo tikslią finansinę būklę ir kredito reitingą

Jūsų Finpass kredito reitingas apskaičiuotas pagal įvairius informacijos šaltinius: bankų išrašus, kredito biuro ir valstybės registrų duomenis. Mes apibendriname ir sugrupuojame jūsų finansinę informaciją, o jūs galite matyti, nuo ko priklauso jūsų kredito reitingas.

Pamatykite save paslaugos teikėjo akimis

Kai kreipsitės paslaugos, jjos teikėjas turės įvertinti jūsų finansinį profilį, kredito reitingą ir kredito istoriją. Iš anksto patys susipažinkite su savo finansiniais duomenimis, kuriuos mato ir paslaugos teikėjas. Finpass atskleis jūsų stipriąsias ir silpnąsias vietas bei suteiks patarimų, kaip pagerinti savo finansinį pasą ir paprasčiau bei geresnėmis sąlygomis gauti paslaugas.

Saugiai ir patogiai dalinkitės

Jei norite, kad tam tikra įmonė ar institucija būtų supažindinta su jūsų finansine situacija ir kreditingumu, tereikia suteikti jai leidimą matyti jūsų Finpass.
Prisiregistravę ir identifikavęsi įmonės vardu, galėsite matyti savo įmonės kredito reitingą bei dalintis šiais duomenimis su kitomis įmonėmis bei institucijomis.

Saugiai identifikuokitės nuotoliniu būdu

Bankai, telekomunikacijų, draudimo, vartojimo kreditų ir kitos bendrovės bei įstaigos, paslaugas teikia internetu, todėl prieš pradėdamos teikti savo paslaugas, privalo nustatyti būsimo kliento asmens tapatybę. Pasirinkite jums priimtiną identifikacijos būdą – Smart-ID, mobilųjį parašą ar nufotografuokite save ir savo asmens dokumentą – ir asmens tapatybę patvirtinkite iš bet kurios jūsų buvimo vietos. Tereikia tik interneto ryšio.
Įmonių savininkai, nufotografavę save ir savo asmens dokumentą, gali taip pat identifikuoti savo įmonę.

Papildomos funkcijos

Tapatybės apsauga

Paslaugos esmė – užklausos metu gavėjai informuojami, kad asmuo nepageidauja (ar draudžia?), jog jo vardu būtų sudaromos kreditavimo sutartys – tiek paskolų, tiek prekių ar paslaugų įsigijimo. Paslauga skirta apsaugoti asmenis nuo neteisėto pasinaudojimo jų duomenimis. Dažniausiai užsakoma praradus dokumentus, banko internetu duomenis.

Nenoriu kredito

Paslaugos esmė – užklausos metu gavėjai informuojami, kad asmuo nepageidauja, jog jo vardu būtų sudaromo kredito sutartys. Paslauga užsakoma, kai bijoma prisiimti kreditų, arba bijomasi neteisėto asmens duomenų panaudojimo.

Pranešimas apie dokumento praradimą

Paslaugos esmė – užklausos metu gavėjams pranešama, kad dokumentas, su kuriuo asmuo identifikavosi, yra prarastas.

Uždirbk registruojantis į TELIA per FINPASS

Registruojantis Telia paslaugoms identifikuokis per Finpass ir nemokamai Telia paslaugų už 20 eurų kiekvieną mėnesį. O šią savaitę Finpass suteikia 10 eurų “Laisvalaikio dovanų” kuponą.

Kaip naudotis?

  • Atsisiųskite mobiliąją FINPASS programėlę arba prisijunkite prie FINPASS per internetą;

  • Patvirtinkite savo tapatybę – nusifilmuokite veidą ir nufotografuokite savo dokumentą;

  • Patvirtinkite, kad norite gauti/atnaujinti savo kreditingumo ataskaitą;

  • Peržiūrėkite ataskaitą ir nuspręskite, kam suteikiate teisę ją pamatyti.

Turite klausimų?

© Copyright - Finpass | https://www.finpass.eu/welcome-2/
solution: cepkus.lt