Neramu dėl buto, kuriame gyvena nuomininkai? Turite žinoti apie naują Finpass funkciją

„Finpass“ savo programėlėje įdiegė naują funkciją, kuri patiks nuomojantiems savo būstą ir suteiks daugiau pasitikėjimo tais, kuriems patikite savo buto raktus. Nuo šiol nuomininkas, turintis „Finpass“ programėlę telefone, galės buto savininkui per kelias akimirkas atsiųsti savo finansinę ataskaitą. 

„Įdiegėme galimybę programėlės naudotojui lengvai ir saugiai pasidalinti savo finansine ataskaita su įvairiais kreditoriais. Ši funkcija pravers sudarant įvairius finansinius sandorius, o šiandien ji gali būti ypač aktuali nuomos rinkoje. Pavyzdžiui, apžiūrite jums patinkantį butą ir norite savininkui parodyti savo rimtus ketinimus ir patikimumą. Galite dar būsto apžiūros metu su buto savininku pasidalinti savo finansinę ataskaita. Nuomotojas ataskaitoje matys jūsų pajamų suvestinę, kredito istoriją, jums apskaičiuotą kredito reitingą ir galės lengviau pasitikėti prieš patikėdamas buto raktus“, – sako Justinas Kaminskas, startuolio „Finpass“ direktorius.

  1. Kaminskas primena, kad Vokietijoje, Jungtinėje Karalystėje ir kitose Vakarų šalyse įprasta prieš išnuomojant būstą įsitikinti nuomininko gera reputacija ir mokumu.

Pasak programėlės bendraautoriaus, galimybė saugiai pasidalinti ataskaita telefone, aktuali ne tik NT rinkoje, tačiau ir kitais gyvenimiškais atvejais: skolinantis pinigų, nuomojantis automobilius ar įrankius. Be to, įmonių savininkai ir įmonių vadovai gali dalintis savo įmonės finansine ataskaita su verslo partneriais.

Kaip pasidalinti savo finansine ataskaita?

  • Į išmanųjį telefoną atsisiųskite programėlę FINPASS (Google Play: http://bit.ly/2xp7WQN ir App Store: http://apple.co/2zHPYLn)
  • Suformuokite savo ataskaitą
  • Spauskite apačioje „Dalintis ataskaita“
  • Nurodykite gavėjo el. paštą ir spauskite „Siųsti“

Kaip pasidalinti savo įmonės finansine ataskaita? (įmonės vadovams ir akcininkams)

  • Į išmanųjį telefoną atsisiųskite programėlę FINPASS (Google Play: http://bit.ly/2xp7WQN ir App Store: http://apple.co/2zHPYLn)
  • Suformuokite įmonės finansinę ataskaitą
  • Spauskite apačioje „Dalintis ataskaita“
  • Nurodykite gavėjo el. paštą ir spauskite „Siųsti“

Štai ir viskas. Tai saugu, greita ir paprastai