Ankstyvojo Perspėjimo Sistema (APS) - Tai juridinių asmenų įvykių stebėjimo paslauga skirta padėti sumažinti verslo riziką, kylančią dėl laiku nepastebėtų esminių pokyčių klientų finansinėj būklėje.  

Naudodamiesi mūsų paslauga negaišite laiko analizuodami retrospektyvias praėjusių metų ataskaitas, nes visą aktualią informaciją apie įmonę gausite realiu laiku.

Būkite informuoti tik apie tai, kas jums yra aktualu - įrankyje galėsite nusistatyti stebėjimo jautrumą ir stebimus įvykius pagal savo rizikos apetitą.

 
undraw_All_the_data_re_hh4w.png

ĮMONĖS PATIRIA NUOSTOLIŲ

DĖL NEVYKDOMŲ ĮSIPAREIGOJIMŲ

Nevykdančios įsipareigojimų įmonės, inicijuojami bankroto procesai kasmet sukuria per 200 milijonų eurų vien finansinių nuostolių jų verslo partneriams.

TAČIAU PARTNERIŲ BŪKLE SUSIDOMI TIK SUTRIKUS TIEKIMUI AR MOKĖJIMAMS

Pirkėjų ir tiekėjų finansinę sveikatą įmonės dažniausiai vertina pasirašydamos sutartis. Vėliau partnerių nestebi ir susirūpina tik kai sutrinka tiekimas ar atsiskaitymai, kai atgauti skolas jau būna neįmanoma, o sutarčių su kitais tiekėjais nėra.Featured Item

undraw_bear_market_ania.png
undraw_Up_to_date_re_nqid.png

ĮVAIRŪS RODIKLIAI

ATSKLEIDŽIA PARTNERIŲ BŪKLĘ

Kredito reitingas ir jo pokyčiai visapusiškai atspindi partnerio būklę. Reitingas apjungia įvairius įmonės kintamuosius: finansinius rodiklius, darbuotojų skaičiaus pokyčius, turto areštus, įsiskolinimus valstybei, susijusių įmonių būklę ir kitus.

STEBĖKITE POKYČIUS, VALDYKITE

RIZIKAS IR AUGINKITE PARDAVIMUS

Finpass leidžia sekti kredito reitingo ir kitų rodiklių pokyčius, juos patogiai kaupti, laiku pastebėti išaugusią riziką ar atsiradusias galimybes. Savalaikė reakcija gali padėti išvengti nuostolių, kai partnerio rizika auga, ar padidinti pardavimus, kai auga jo verslas.

undraw_Data_trends_re_2cdy.png
 

INFORMUOSIME, KAI KEISIS...

REKVIZITINĖ INFORMACIJA

Įmonės pavadinimas, teisinė forma, PVM kodas, registracijos adresas ir kt.

KREDITO RIZIKOS INFORMACIJA

UAB ”Scorify” paskaičiuotas kredito reitingas, prognozuojama bankroto tikimybė, patikimumo pasikeitimas, kredito limitas.

VADOVYBĖ

Direktoriaus pasikeitimas, pasikeitimai valdyboje, akcininko pasikeitimas.

FINANSINĖ INFORMACIJA

Finansinės ataskaitos pateikimas, mokesčių, skolų atsiradimas bei apmokėjimas, apyvarta ir kt.

EKONOMINĖ INFORMACIJA

Pagr. veiklos sritis, darbuotojų, automobilių skaičius.

PATIKIMUMO INFORMACIJA

Iškeliamos restruktūrizavimo ar bankroto bylos, dalyvavimas teisme, kaip ieškovas, atsakovas ar trečia šalis, turto areštai.

 

KAIP NAUDOTIS?

SUKURKITE
PASKYRĄ

Užsiregistruokite ir patvirtinkite tapatybę pasinaudodami SmartID arba mob. parašu.

NUSTATYKITE KRITERIJUS

Pasirinkite kokiu jautrumu norite stebėti įmonės rizikos pokyčius, bei kitus įvykius. Galite naudoti Finpass siūloma konfigūracija skirtingiems jautrumams,o ją pasikeisti galėsite bet kuriuo metu vėliau.

PASIRINKITE
ĮMONES

Pasirinkite kurias įmones norite stebėti. Galima prisidėti po vieną įmonę arba automatiškai sudėti didesnį kiekį įmonių, pasinaudojant importavimo funkcija.

KAIP JUS INFORMUOTI?

Pasirinkite kaip norite būti informuoti apie svarbius pasikeitimus – gauti el. laiškus ar savarankiškai jungsitės į Finpass portalą  pasikeitimų stebėjimui.

PRISIJUNKITE

Gavę el. laišką apie svarbų pasikeitimą prisijunkite prie savo paskyros. Joje rasite daugiau naudingos atnaujintos informacijos apie įmonę ir gautą perspėjimą.

TINKAMAI REAGUOKITE

Finpass sistema paaiškina kodėl gautas pranešimas, ką jis gali reikšti  bei pasiūlo  veiksmus, kuriuos reikėtų atlikti gavus tokio tipo perspėjimo pranešimą.

 

Pradėkite naudotis jau dabar!